[M|C] MadCroats
[M|C] TeamSpeak 3 stats
[M|C] Public TeamSpeak3
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 14 on 23/8/2013, 21:18
Google +
MadCroats Gaming comunity
November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

[M|C] Facebook
Mad Croats

Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Pozdrav momci

View previous topic View next topic Go down

reject Pozdrav momci

Post by Dr_Furyo on 30/1/2012, 12:51

Zovem se Paolo,imam 20 godina zivim u Rijeci. Pricao sam s Duxom vezano uz Nations Cup posto sam ga vec igrao za Hrvatsku u BC2 te odlucio se opet prikljucit,sada s vama,naravno s Duxovim blagoslovom Smile
Igram FPS vec jako jako puno,od kad je prvi Battlefield i CoD izasao,neko vrijeme igrao sam CoD2 konstantno po Lanovima,Clanbase-u itd (imam 2500 sati CoD2-ako netko ne vjeruje >http://www.xfire.com/profile/joao87/ - mogu rec da mi je CoD2 dao odlican temelj za daljnje FPS igranje)
Prebacio sam se na Battlefield 2 nekih godinu dana nakon sta je izasao i od onda sam zapostavio CoD2 i iskljucivo krenuo na Battlefield serijale,nakon CoD4 totalno sam prestao igrat CoD i od onda ga ne igram. Nakon BF2 sam se prebacio na BC2 i tako onda sa BC2 odmah na BF3.
Moj stil igre je iskljucivo i jedino timska igra,no najbolji sam u bliskoj borbi pošto igram kao Engineer a njihova oruzja mi omogucavaju brzu kretnju i brzu rafalnu paljbu, naravno uvijek sam tu ako treba popravit pokoji tenk Very Happy
Ali mislim sto je najvaznije je moj doprinos putem TS-a pošto uvijek dižem ekipu kada je najteže i najpotrebnije

Eto to je to,nadam se da cemo se slagat Very Happy
Slobodno me dodajte na Battlelog > http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Dr_Furyo/stats/355290582/
Dr_Furyo
Captain
Captain

Broj postova : 421

Back to top Go down

reject Re: Pozdrav momci

Post by MadTom on 30/1/2012, 13:20

Pozdravljen i dobrodošao na forum (pa valjda i u klan s obzirom na tvoje statse)
MadTom
Brigadier General
Brigadier General

Broj postova : 650

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 30/1/2012, 13:55

Pozdrav Doktore ginekolože...!

Koji ti je najdraži alat za preglede...? Repair tool? M4A1? G36C? Very Happy

Dobrodošao u ekipu. Od sada si uključen u war treninge za NationsCup mečeve, drži nam fige danas za Mađarsku.

Pozz, Slamm

[M|C] Slammer
General
General

Broj postova : 1364

Back to top Go down

Post by Dr_Furyo on 30/1/2012, 14:02

haha,ako nezelis uprljat ruke za preglede je najbolji EOD bot,inace M4A1 Very Happy
Dr_Furyo
Captain
Captain

Broj postova : 421

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 30/1/2012, 14:05

LOL, Wall-E, a?

Gledao sam na youtube prije jedno mjesec dana šta je frajer napravio sa EOD Botom... nevjerojatno kako ga je na tom klipiću ekipa ignorirala... frajer je i armao M-COM nakon što je ubio 4-5 ljudi ako se dobro sjećam... Very Happy

[M|C] Slammer
General
General

Broj postova : 1364

Back to top Go down

Post by Dr_Furyo on 30/1/2012, 14:38

da,moze se dosta postic uz malo srece Smile

Uglavnom,sretno danas i da,drzim vam fige
Dr_Furyo
Captain
Captain