[M|C] MadCroats
[M|C] TeamSpeak 3 stats
[M|C] Public TeamSpeak3
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 14 on 23/8/2013, 21:18
Google +
MadCroats Gaming comunity
September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

[M|C] Facebook
Mad Croats

Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of [M|C] MadCroats on your social bookmarking website

pozdrav mc

View previous topic View next topic Go down

Added pozdrav mc

Post by [M|C] ZeNgE_Tiho_Cro on 28/1/2012, 08:34

na co7 upit javljam se na report Smile

Zovem se Tihomir, 32 godine, iz Virovitice, dosad teški cod-ovac (do ovog zadnjeg usranog nastavka), battlefield mi je promijenio nacin igranja, a to je timski koji mi je dosad falio. Odigrao jucer cjelovecenju partiju sa MC klanom, uglavom ekipa super, igrivost na razini, i ne pamtim kad sam imao toliko kilova po partiji Smile

pozdrav svima.

[M|C] ZeNgE_Tiho_Cro
Private
Private

Broj postova : 8

Back to top Go down

Added Re: pozdrav mc

Post by [M|C] odsurfo1979 on 28/1/2012, 08:42

imo si ih tolko kada si igro na suprotnoj strani od mene. uglavnom imam najviše ribbona za ulovljene metke od protivničkih igrača i trenutno držim drugo mjesto u hvatanju cijelog rafala od MG36
jocolor
uglavnom dobro došao u tim i prije svega dobru zabavu.
[M|C] odsurfo1979
The chosen one
The chosen one

Broj postova : 1111

Back to top Go down

Post by [M|C] ZeNgE_Tiho_Cro on 28/1/2012, 09:20

Hahaha, i madtoma je dosta toga uhvatio, al sto se na njega prima smaw, pa to nije istina Smile (sori tomo necu vise/manje) Very Happy

[M|C] ZeNgE_Tiho_Cro
Private
Private

Back to top Go down

Post by [M|C] Slammer on 28/1/2012, 09:51

Tihi dobrodošao na forum.

Ne znam kako si riješio probleme sa mikrofonom i TS-om jučer, ali napravio si vraški dobar posao Wink

Dobrodošao si na TS kada god, ako ćeš nakon par dana igranja sa nama na TS-u (još uvijek) biti za to da se pridružiš MC klanu, ti i MC ćemo donijeti finalnu odluku.

I samo da ti napomenem, troškovi servera su sada prema mojim procjenama ispod 30 kn mjesečno, možda čak i prema 25 kn s obzirom na porast članova prošli mjesec, pa ako ti po ulasku u klan ne smeta ta cifra, svi mi bi ti bili zahvalni za financijsko sudjelovanje. Ovo ti govorim zato što je percepcija pitanja u kreiranju MC forum profila uglavnom kriva kod ljudi koji se prijavljuju, ljudi uglavnom očekuju da je lova za sudjelovanje u serverima veća od 30kn.

Trenutno koristimo 2 servera na hrvatskom provideru diabolic-servers.com, 32 slota public server (jučer smo igrali na njemu) i 16 slotova (clan war server).

Tiho, dobrodošao u ekipu, čujemo se!

Pozz, Slamm

[M|C] Slammer
General
General

Broj postova : 1364

Back to top Go down

Post by [M|C] F1des911 on 28/1/2012, 11:39

Dobrodošao stari prijatelju Smile
Nadam se da će ti biti ugodno igrati se sa nama i nadam se kojem okršaju kod OK korala Smile
[M|C] F1des911
Private
Private

Broj postova : 32

Back to top Go down

Post by [M|C] Co7 on 28/1/2012, 11:53

Dobro dosao Smile.
Stvarno si jucer pokazao odlicnu timsku igru, svaka cast.

General

Broj postova : 1125

Back to top Go down

Post by [M|C] odsurfo1979 on 28/1/2012, 11:57

[M|C] Co7 wrote:Dobro dosao Smile.
Stvarno si jucer pokazao odlicnu timsku igru, svaka cast.

definicija timskog rada ili igre je:
to je mogućnost da krivicu prebaciš na drugog.

i nije odlična timska igra ako ubijaš pripadnike svog klana
hehehe
[M|C] odsurfo1979
The chosen one
The chosen one

Back to top Go down

Post by [M|C] ZeNgE_Tiho_Cro on 29/1/2012, 09:35

hehe, decki hvala na dobrodošlici, dat cu sve od sebe da se pokažem u dobrom svjetlu
na ts-u su mi greškom postavke otišle na mic od logi kamere, pa mi nije bilo jasno kak me ne cujete dobro, a onda stavio na g35 mic i hvala bogu dobro radi i puno bolje filtrira pozadinske zvukove.

@Slamm, nije bed pomoći za kvalitetan server, očigledna je razlika u pingu i tamanjenju ekipe Smile pošalji mi neki broj racuna na privat. Nego nisam shvatio 25-30 kn svaki mjesec daje član il kako?

Aha vidim desno paypal donate.

[M|C] ZeNgE_Tiho_Cro
Private
Private

Back to top Go down

Post by [M|C] ZeNgE_Tiho_Cro on 29/1/2012, 09:40

E da, htio sam vam predložit dolby axon, brutalan i besplatan program za TS, fantastično radi, odlično filtriranje pozadinskih zvukova, mogucnost kreiranja soba itd. ako tko želi isprobat neka se javi, ili me doda (tgalovi1)

[M|C] ZeNgE_Tiho_Cro
Private
Private

Back to top Go down

Post by [M|C] odsurfo1979 on 29/1/2012, 10:18

Tiho wrote:E da, htio sam vam predložit dolby axon, brutalan i besplatan program za TS, fantastično radi, odlično filtriranje pozadinskih zvukova, mogucnost kreiranja soba itd. ako tko želi isprobat neka se javi, ili me doda (tgalovi1)

ja sam svoju spavacu kreirao u google sketch up-u odličan program. onak napravljen za amerikance. i ne samo sobu nego i cijelu kupaonu od tuša pločica ormarića ma sve. i to sve u milimetar. za pozadinske zvukove sam koristio staklenu vunu.
[M|C] odsurfo1979
The chosen one
The chosen one

Back to top Go down

Post by MadTom on 29/1/2012, 11:08

Dobrodošao, i još bolje nas našao.
MadTom
Brigadier General
Brigadier General

Broj postova : 650